Bratislavský kraj

Periodikum Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike župného úradu je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach župného úradu iba občas, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Juraj Droba (NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2017 až 07/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 39,74 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 37,18% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 28 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 4,27% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Bratislavský kraj: júl 2017

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo júl 2017, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: jún 2017

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo jún 2017, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: máj 2017

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo máj 2017, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Bratislavský kraj: apríl 2017

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo apríl 2017, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Bratislavský kraj: marec 2017

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo marec 2017, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.