Bratislavský kraj

Periodikum Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike župného úradu majú jasného autora, vedenie župného úradu je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Juraj Droba (NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 08/2021 až 02/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 54,03 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 53,33% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 55 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Bratislavský kraj: fabruár 2022

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo fabruár 2022, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: december 2021

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo december 2021, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: november 2021

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo november 2021, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: október 2021

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo október 2021, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: august 2021

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 21.04.2022

Číslo august 2021, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.