Staromestské listy

Periodikum Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Igor Petrovčik (SPOLU, SMK-MKP, KDH, SaS, Progresívne Slovensko)

Kvalita periodika v mesiacoch 11/2015 až 06/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 44,94 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 30,38% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 20 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 7,94% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Staromestské listy: jún 2016

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské listy: fabruár 2016

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo fabruár 2016, periodika Staromestské listy prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Staromestské listy: január 2016

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo január 2016, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské listy: december 2015

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo december 2015, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské listy: november 2015

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo november 2015, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.