Bratislavský kraj

Periodikum Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike župného úradu majú jasného autora, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Juraj Droba (NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 09/2019 až 02/2020

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 57,18 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 61,48% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 50 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Bratislavský kraj: fabruár 2020

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo fabruár 2020, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: december 2019

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo december 2019, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: november 2019

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo november 2019, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bratislavský kraj: október 2019

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo október 2019, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Bratislavský kraj: september 2019

Bratislavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo september 2019, periodika Bratislavský kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.