ZAkraj

Periodikum ZAkraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, zvyšuje šancu na participáciu občanov na rozhodnutiach samosprávy, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Erika Jurinová (KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS)

Kvalita periodika v mesiacoch 02/2019 až 06/2019

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 60,13 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 58,46% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 59 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 1,46% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

ZAkraj: jún 2019

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo jún 2019, periodika ZAkraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

ZAkraj: máj 2019

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 16.04.2020

Číslo máj 2019, periodika ZAkraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

ZAkraj: apríl 2019

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo apríl 2019, periodika ZAkraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

ZAkraj: marec 2019

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 16.04.2020

Číslo marec 2019, periodika ZAkraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

ZAkraj: fabruár 2019

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo fabruár 2019, periodika ZAkraj prináša rôzne názory na politiku župného úradu a aspoň časť obsahu je vyvážená. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.