Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín

Periodikum Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Ivan Šaško (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 12/2015 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 31,78 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 39,91% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 115 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0,4% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín: august 2016

Tvrdošín • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo august 2016, periodika Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín: jún 2016

Tvrdošín • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín: máj 2016

Tvrdošín • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín: marec 2016

Tvrdošín • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo marec 2016, periodika Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín: december 2015

Tvrdošín • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo december 2015, periodika Tvrdošín - noviny občanov okresného mesta Tvrdošín prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.