Spolu tvoríme kraj

Periodikum Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 02/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 54,59 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 77,5% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 31 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Spolu tvoríme kraj: fabruár 2022

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 21.04.2022

Číslo fabruár 2022, periodika Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Spolu tvoríme kraj: január 2022

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 22.04.2022

Číslo január 2022, periodika Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Spolu tvoríme kraj: december 2021

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 22.04.2022

Číslo december 2021, periodika Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Spolu tvoríme kraj: september 2021

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 22.04.2022

Číslo september 2021, periodika Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Spolu tvoríme kraj: máj 2021

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 21.04.2022

Číslo máj 2021, periodika Spolu tvoríme kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.