Rodný môj kraj

Periodikum Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike župného úradu je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach župného úradu iba občas, v časti článkov o politike župného úradu nie je uvedený autor, vedenie župného úradu je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Jozef Viskupič (KDH, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 12/2016 až 04/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 43,65 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 33,69% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 61 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 4,62% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Rodný môj kraj: apríl 2017

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo apríl 2017, periodika Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Rodný môj kraj: marec 2017

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo marec 2017, periodika Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Rodný môj kraj: fabruár 2017

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo fabruár 2017, periodika Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O regionálnej politike referuje v minimálnej miere a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Rodný môj kraj: január 2017

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo január 2017, periodika Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rodný môj kraj: december 2016

Trnavský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 20.09.2017

Číslo december 2016, periodika Rodný môj kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti župného úradu, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.