Trenčín región

Periodikum Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach župného úradu iba občas, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Kvalita periodika v mesiacoch 06/2021 až 10/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 41,03 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 56,99% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 17 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Trenčín región: október 2022

Trenčiansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo október 2022, periodika Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Trenčín región: marec 2022

Trenčiansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo marec 2022, periodika Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Trenčín región: január 2022

Trenčiansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo január 2022, periodika Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Trenčín región: august 2021

Trenčiansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo august 2021, periodika Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Trenčín región: jún 2021

Trenčiansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo jún 2021, periodika Trenčín región prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.