Stupavské noviny

Periodikum Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Novisedlák (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 55,60 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 23,97% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 29 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 9,05% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Stupavské noviny: október 2021

Stupava • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo október 2021, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: september 2021

Stupava • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo september 2021, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: august 2021

Stupava • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo august 2021, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Stupavské noviny: jún 2021

Stupava • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo jún 2021, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: máj 2021

Stupava • hodnotenie zverejnené 03.11.2021

Číslo máj 2021, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.