Stupavské noviny

Periodikum Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike radnice majú jasného autora, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Novisedlák (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 09/2016 až 01/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 62,62 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 38,91% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 49 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 9,61% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Stupavské noviny: január 2017

Stupava • hodnotenie zverejnené 07.09.2018

Číslo január 2017, periodika Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: december 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 01.09.2018

Číslo december 2016, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: november 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 01.09.2018

Číslo november 2016, periodika Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: október 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 28.08.2018

Číslo október 2016, periodika Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: september 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 01.09.2018

Číslo september 2016, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.