Stupavské noviny

Periodikum Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, články o politike radnice majú jasného autora, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Novisedlák (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 04/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 55,61 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 21,43% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 77 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 15,24% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Stupavské noviny: august 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo august 2016, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: júl 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Stupavské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Stupavské noviny: jún 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Stupavské noviny: máj 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Stupavské noviny prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Stupavské noviny: apríl 2016

Stupava • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Stupavské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.