Smižiansky hlásnik

Periodikum Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Miroslava Szitová (KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO))

Kvalita periodika v mesiacoch 06/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 39,60 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 32,77% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 45 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 7,88% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Smižiansky hlásnik: október 2021

Smižany • hodnotenie zverejnené 30.12.2021

Číslo október 2021, periodika Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Smižiansky hlásnik: september 2021

Smižany • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo september 2021, periodika Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Smižiansky hlásnik: august 2021

Smižany • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo august 2021, periodika Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Smižiansky hlásnik: júl 2021

Smižany • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo júl 2021, periodika Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Smižiansky hlásnik: jún 2021

Smižany • hodnotenie zverejnené 27.12.2021

Číslo jún 2021, periodika Smižiansky hlásnik prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.