Župné novinky

Periodikum Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach župného úradu iba občas, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Milan Majerský (KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2017 až 07/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 48,29 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 87,85% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 29 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Župné novinky: júl 2017

Prešovský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo júl 2017, periodika Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Župné novinky: jún 2017

Prešovský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo jún 2017, periodika Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Župné novinky: máj 2017

Prešovský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo máj 2017, periodika Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Župné novinky: apríl 2017

Prešovský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo apríl 2017, periodika Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Župné novinky: marec 2017

Prešovský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo marec 2017, periodika Župné novinky prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.