Novomestský spravodajca

Periodikum Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Jozef Trstenský (SMER-SD)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 51,86 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 22,37% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 12 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 13,55% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Novomestský spravodajca: október 2021

Nové Mesto nad Váhom • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo október 2021, periodika Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Novomestský spravodajca: september 2021

Nové Mesto nad Váhom • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo september 2021, periodika Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Novomestský spravodajca: august 2021

Nové Mesto nad Váhom • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo august 2021, periodika Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Novomestský spravodajca: jún 2021

Nové Mesto nad Váhom • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo jún 2021, periodika Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Novomestský spravodajca: máj 2021

Nové Mesto nad Váhom • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo máj 2021, periodika Novomestský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.