Župné ozveny

Periodikum Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia župného úradu a plocha periodika je zneužívaná na prezentáciu vedenia samosprávy.

Primátor: Milan Belica (MOST - HÍD, SNS, SMER-SD)

Kvalita periodika v mesiacoch 11/2021 až 03/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 25,74 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 58,16% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 59 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Župné ozveny: marec 2022

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 21.04.2022

Číslo marec 2022, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: fabruár 2022

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo fabruár 2022, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: január 2022

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 21.04.2022

Číslo január 2022, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: december 2021

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 01.04.2022

Číslo december 2021, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: november 2021

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo november 2021, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.