Župné ozveny

Periodikum Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike župného úradu nie je uvedený autor, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia župného úradu a plocha periodika je zneužívaná na prezentáciu vedenia samosprávy.

Primátor: Milan Belica (MOST - HÍD, SNS, SMER-SD)

Kvalita periodika v mesiacoch 10/2019 až 02/2020

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 25,24 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 63,5% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 86 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Župné ozveny: fabruár 2020

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo fabruár 2020, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: január 2020

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo január 2020, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: december 2019

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo december 2019, periodika Župné ozveny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: november 2019

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo november 2019, periodika Župné ozveny prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Župné ozveny: október 2019

Nitriansky samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo október 2019, periodika Župné ozveny prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.