Zvesti Kysuckého Nového Mesta

Periodikum Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Marián Mihalda (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 54,87 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 23,81% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 30 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 23,62% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: júl 2018

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 25.08.2018

Číslo júl 2018, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: jún 2018

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 25.08.2018

Číslo jún 2018, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: máj 2018

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 26.08.2018

Číslo máj 2018, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: apríl 2018

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 25.08.2018

Číslo apríl 2018, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: marec 2018

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 26.08.2018

Číslo marec 2018, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.