Zvesti Kysuckého Nového Mesta

Periodikum Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. V periodiku absentujú informácie o politike radnice, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Marián Mihalda (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 04/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 45,73 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 18,25% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 30 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 10,6% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: august 2016

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo august 2016, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: júl 2016

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: jún 2016

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: máj 2016

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Zvesti Kysuckého Nového Mesta: apríl 2016

Kysucké Nové Mesto • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Zvesti Kysuckého Nového Mesta prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.