Krompašský spravodajca

Periodikum Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Iveta Rušinová (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 50,65 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 24,49% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 11 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0,65% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Krompašský spravodajca: október 2021

Krompachy • hodnotenie zverejnené 08.12.2021

Číslo október 2021, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Krompašský spravodajca: september 2021

Krompachy • hodnotenie zverejnené 01.12.2021

Číslo september 2021, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Krompašský spravodajca: júl 2021

Krompachy • hodnotenie zverejnené 30.11.2021

Číslo júl 2021, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Krompašský spravodajca: jún 2021

Krompachy • hodnotenie zverejnené 30.11.2021

Číslo jún 2021, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Krompašský spravodajca: máj 2021

Krompachy • hodnotenie zverejnené 30.11.2021

Číslo máj 2021, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.