Krompašský spravodajca

Periodikum Krompašský spravodajca prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike radnice majú jasného autora, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Iveta Rušinová (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 04/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 53,86 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 25,71% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 107 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 2,09% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Krompašský spravodajca: august 2016

Krompachy • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo august 2016, periodika Krompašský spravodajca prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Krompašský spravodajca: júl 2016

Krompachy • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Krompašský spravodajca prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Krompašský spravodajca: jún 2016

Krompachy • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Krompašský spravodajca prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Krompašský spravodajca: máj 2016

Krompachy • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Krompašský spravodajca prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Krompašský spravodajca: apríl 2016

Krompachy • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Krompašský spravodajca prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.