Rozhýbaný kraj

Periodikum Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Rastislav Trnka (KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, ŠANCA)

Kvalita periodika v mesiacoch 09/2021 až 03/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 53,56 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 53,81% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 12 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Rozhýbaný kraj: marec 2022

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo marec 2022, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: fabruár 2022

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo fabruár 2022, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: december 2021

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo december 2021, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: november 2021

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo november 2021, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: september 2021

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo september 2021, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.