Rozhýbaný kraj

Periodikum Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Rastislav Trnka (KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, ŠANCA)

Kvalita periodika v mesiacoch 07/2019 až 02/2020

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 51,45 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 56,74% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 37 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Rozhýbaný kraj: fabruár 2020

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo fabruár 2020, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: december 2019

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo december 2019, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: október 2019

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo október 2019, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: september 2019

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo september 2019, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Rozhýbaný kraj: júl 2019

Košický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 17.04.2020

Číslo júl 2019, periodika Rozhýbaný kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.