Staromestské listy

Periodikum Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a plocha periodika je zneužívaná na prezentáciu vedenia samosprávy.

Primátor: Igor Petrovčik (SPOLU, SMK-MKP, KDH, SaS, Progresívne Slovensko)

Kvalita periodika v mesiacoch 07/2017 až 06/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 34,37 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 38,4% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 47 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 3,7% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Staromestské listy: jún 2018

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 11.09.2018

Číslo jún 2018, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Staromestské listy: marec 2018

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 07.09.2018

Číslo marec 2018, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Staromestské listy: december 2017

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 05.09.2018

Číslo december 2017, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské listy: október 2017

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 05.09.2018

Číslo október 2017, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Staromestské listy: júl 2017

Košice-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 05.09.2018

Číslo júl 2017, periodika Staromestské listy prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.