Kuriér zo Severu

Periodikum Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: František Ténai (KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SPOLU, SMK-MKP)

Kvalita periodika v mesiacoch 11/2014 až 05/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 54,63 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 79,01% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 87 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 4,55% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Kuriér zo Severu: máj 2018

Košice-Sever • hodnotenie zverejnené 04.09.2018

Číslo máj 2018, periodika Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Kuriér zo Severu: november 2017

Košice-Sever • hodnotenie zverejnené 04.09.2018

Číslo november 2017, periodika Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Kuriér zo Severu: december 2016

Košice-Sever • hodnotenie zverejnené 04.09.2018

Číslo december 2016, periodika Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Kuriér zo Severu: máj 2016

Košice-Sever • hodnotenie zverejnené 04.09.2018

Číslo máj 2016, periodika Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Kuriér zo Severu: november 2014

Košice-Sever • hodnotenie zverejnené 04.09.2018

Číslo november 2014, periodika Kuriér zo Severu prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.