KVaPka

Periodikum KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Ladislav Lörinc (KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Progresívne Slovensko, SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SPOLU, SMK-MKP)

Kvalita periodika v mesiacoch 10/2020 až 09/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 57,72 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 72,41% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 32 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 2,1% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

KVaPka: september 2021

Košice-Sídlisko KVP • hodnotenie zverejnené 11.01.2022

Číslo september 2021, periodika KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KVaPka: jún 2021

Košice-Sídlisko KVP • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo jún 2021, periodika KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KVaPka: marec 2021

Košice-Sídlisko KVP • hodnotenie zverejnené 11.01.2022

Číslo marec 2021, periodika KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KVaPka: december 2020

Košice-Sídlisko KVP • hodnotenie zverejnené 11.01.2022

Číslo december 2020, periodika KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KVaPka: október 2020

Košice-Sídlisko KVP • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo október 2020, periodika KVaPka prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.