F- kuriér

Periodikum F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Jozef Andrejčák (SMER-SD)

Kvalita periodika v mesiacoch 12/2016 až 05/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 51,27 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 33,94% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 8 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 6,47% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

F- kuriér: máj 2018

Košice-Dargovských hrdinov • hodnotenie zverejnené 30.08.2018

Číslo máj 2018, periodika F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

F- kuriér: november 2017

Košice-Dargovských hrdinov • hodnotenie zverejnené 30.08.2018

Číslo november 2017, periodika F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

F- kuriér: september 2017

Košice-Dargovských hrdinov • hodnotenie zverejnené 31.08.2018

Číslo september 2017, periodika F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

F- kuriér: máj 2017

Košice-Dargovských hrdinov • hodnotenie zverejnené 31.08.2018

Číslo máj 2017, periodika F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

F- kuriér: december 2016

Košice-Dargovských hrdinov • hodnotenie zverejnené 30.08.2018

Číslo december 2016, periodika F- kuriér prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.