Staromestské noviny

Periodikum Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Zuzana Aufrichtová (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 52,56 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 39,45% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 60 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 1,24% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Staromestské noviny: október 2021

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 17.01.2022

Číslo október 2021, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: september 2021

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 17.01.2022

Číslo september 2021, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Staromestské noviny: august 2021

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 17.01.2022

Číslo august 2021, periodika Staromestské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: jún 2021

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 17.01.2022

Číslo jún 2021, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: máj 2021

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo máj 2021, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.