Staromestské noviny

Periodikum Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Zuzana Aufrichtová (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 55,00 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 75,36% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 112 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 1,49% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Staromestské noviny: júl 2018

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 19.08.2018

Číslo júl 2018, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: jún 2018

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 19.08.2018

Číslo jún 2018, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: máj 2018

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 18.08.2018

Číslo máj 2018, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: apríl 2018

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 18.08.2018

Číslo apríl 2018, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: marec 2018

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 19.08.2018

Číslo marec 2018, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.