Staromestské noviny

Periodikum Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Zuzana Aufrichtová (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 02/2016 až 06/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 52,85 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 41,84% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 37 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 5,19% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Staromestské noviny: jún 2016

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Staromestské noviny: máj 2016

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: apríl 2016

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Staromestské noviny: marec 2016

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo marec 2016, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Staromestské noviny: fabruár 2016

Bratislava-Staré Mesto • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo fabruár 2016, periodika Staromestské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.