Ružinovské Echo

Periodikum Ružinovské Echo prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, zvyšuje šancu na participáciu občanov na rozhodnutiach samosprávy, články o politike radnice majú jasného autora, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Martin Chren (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2016 až 07/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 57,33 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 30,07% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 65 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 13% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Ružinovské Echo: júl 2016

Bratislava-Ružinov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Ružinovské Echo prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Ružinovské Echo: jún 2016

Bratislava-Ružinov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Ružinovské Echo prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Ružinovské Echo: máj 2016

Bratislava-Ružinov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Ružinovské Echo prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Ružinovské Echo: apríl 2016

Bratislava-Ružinov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Ružinovské Echo prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Ružinovské Echo: marec 2016

Bratislava-Ružinov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo marec 2016, periodika Ružinovské Echo prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.