Biskupické noviny

Periodikum Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Zoltán Pék (MOST - HÍD, SaS, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 49,91 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 46,03% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 55 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 9% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Biskupické noviny: október 2021

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo október 2021, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: september 2021

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo september 2021, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Biskupické noviny: júl 2021

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo júl 2021, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: jún 2021

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 21.01.2022

Číslo jún 2021, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Biskupické noviny: máj 2021

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 20.01.2022

Číslo máj 2021, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.