Biskupické noviny

Periodikum Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike radnice majú jasného autora, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Zoltán Pék (MOST - HÍD, SaS, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 43,99 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 39,38% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 73 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 14,07% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Biskupické noviny: júl 2018

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 01.08.2018

Číslo júl 2018, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Biskupické noviny: jún 2018

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo jún 2018, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: máj 2018

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 04.07.2018

Číslo máj 2018, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Biskupické noviny: apríl 2018

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 12.07.2018

Číslo apríl 2018, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: marec 2018

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo marec 2018, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.