Biskupické noviny

Periodikum Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Zoltán Pék (MOST - HÍD, SaS, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2016 až 07/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 44,78 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 35% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 63 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 17,62% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Biskupické noviny: júl 2016

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: jún 2016

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Biskupické noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Biskupické noviny: máj 2016

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Biskupické noviny: apríl 2016

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Biskupické noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Biskupické noviny: marec 2016

Bratislava-Podunajské Biskupice • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo marec 2016, periodika Biskupické noviny prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.