Petržalské noviny

Periodikum Petržalské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Ján Hrčka (SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA - Boris Kollár)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 49,19 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 27,18% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 73 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 27,6% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Petržalské noviny: august 2016 (4. číslo v mesiaci)

Bratislava-Petržalka • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo august 2016 (4), periodika Petržalské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Petržalské noviny: júl 2016

Bratislava-Petržalka • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Petržalské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Petržalské noviny: jún 2016 (4. číslo v mesiaci)

Bratislava-Petržalka • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo jún 2016 (4), periodika Petržalské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Petržalské noviny: jún 2016

Bratislava-Petržalka • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Petržalské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Petržalské noviny: máj 2016 (4. číslo v mesiaci)

Bratislava-Petržalka • hodnotenie zverejnené 04.02.2017

Číslo máj 2016 (4), periodika Petržalské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.