KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov

Periodikum KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Dana Čahojová (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 57,98 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 53,96% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 98 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 11,05% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: júl 2018

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 05.08.2018

Číslo júl 2018, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: jún 2018

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 11.08.2018

Číslo jún 2018, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: máj 2018

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo máj 2018, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: apríl 2018

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 04.08.2018

Číslo apríl 2018, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: marec 2018

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 03.08.2018

Číslo marec 2018, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.