KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov

Periodikum KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, zvyšuje šancu na participáciu občanov na rozhodnutiach samosprávy, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Dana Čahojová (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2016 až 07/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 53,47 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 45,68% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 52 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 5,45% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: júl 2016

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: jún 2016

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: máj 2016

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo máj 2016, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: apríl 2016

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 16.01.2017

Číslo apríl 2016, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov: marec 2016

Bratislava-Karlova Ves • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo marec 2016, periodika KARLOVA VES – noviny všetkých Karlovešťanov prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.