Dúbravské noviny

Periodikum Dúbravské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike radnice majú jasného autora, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Martin Zaťovič (SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ)

Kvalita periodika v mesiacoch 04/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 45,00 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 26,08% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 149 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 16,64% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Dúbravské noviny: august 2016

Bratislava-Dúbravka • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo august 2016, periodika Dúbravské noviny prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Dúbravské noviny: júl 2016

Bratislava-Dúbravka • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Dúbravské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Dúbravské noviny: jún 2016

Bratislava-Dúbravka • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Dúbravské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Dúbravské noviny: máj 2016

Bratislava-Dúbravka • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Dúbravské noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Dúbravské noviny: apríl 2016

Bratislava-Dúbravka • hodnotenie zverejnené 03.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Dúbravské noviny prezentuje hlavne pozitívny obraz o radnici, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.