Bardejov - informačné noviny

Periodikum Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Boris Hanuščak (SMER-SD, MOST - HÍD, SNS)

Kvalita periodika v mesiacoch 08/2015 až 07/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 49,05 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 23,54% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 24 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 26,51% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Bardejov - informačné noviny: júl 2016

Bardejov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bardejov - informačné noviny: jún 2016

Bardejov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bardejov - informačné noviny: máj 2016

Bardejov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bardejov - informačné noviny: apríl 2016

Bardejov • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Bardejov - informačné noviny: august 2015

Bardejov • hodnotenie zverejnené 10.01.2017

Číslo august 2015, periodika Bardejov - informačné noviny prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.