Náš Kraj

Periodikum Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike župného úradu nie je uvedený autor, vedenie župného úradu je zmieňované len v minimálnej miere alebo vôbec a vedenie župného úradu je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Ján Lunter (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 11/2021 až 03/2022

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 55,07 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 59,42% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 38 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Náš Kraj: marec 2022

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo marec 2022, periodika Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Náš Kraj: fabruár 2022

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 04.04.2022

Číslo fabruár 2022, periodika Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Náš Kraj: január 2022

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 01.04.2022

Číslo január 2022, periodika Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Náš Kraj: december 2021

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 01.04.2022

Číslo december 2021, periodika Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Náš Kraj: november 2021

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 01.04.2022

Číslo november 2021, periodika Náš Kraj prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.