Bystrický kraj

Periodikum Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike župného úradu je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia župného úradu a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Ján Lunter (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 01/2015 až 01/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 18,93 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 93,92% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 173 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Bystrický kraj: január 2017

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo január 2017, periodika Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

Bystrický kraj: fabruár 2016

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo fabruár 2016, periodika Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Bystrický kraj: november 2015

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo november 2015, periodika Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Bystrický kraj: jún 2015

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo jún 2015, periodika Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Bystrický kraj: január 2015

Banskobystrický samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 19.09.2017

Číslo január 2015, periodika Bystrický kraj prezentuje hlavne pozitívny obraz o župnom úrade, polemika v texte je prítomná, ale minimálne. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a propaguje vedenie župného úradu abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.