Radničné noviny mesta Banská Bystrica

Periodikum Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách radnice a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Ján Nosko (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 54,36 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 45,9% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 54 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 1,66% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Radničné noviny mesta Banská Bystrica: júl 2018

Banská Bystrica • hodnotenie zverejnené 26.07.2018

Číslo júl 2018, periodika Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Radničné noviny mesta Banská Bystrica: jún 2018

Banská Bystrica • hodnotenie zverejnené 26.07.2018

Číslo jún 2018, periodika Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Radničné noviny mesta Banská Bystrica: máj 2018

Banská Bystrica • hodnotenie zverejnené 26.07.2018

Číslo máj 2018, periodika Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Radničné noviny mesta Banská Bystrica: apríl 2018

Banská Bystrica • hodnotenie zverejnené 26.07.2018

Číslo apríl 2018, periodika Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Radničné noviny mesta Banská Bystrica: marec 2018

Banská Bystrica • hodnotenie zverejnené 26.07.2018

Číslo marec 2018, periodika Radničné noviny mesta Banská Bystrica prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.