MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK)

Periodikum MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Poskytuje občanom veľa informácií o aktivitách župného úradu a jej vedenia, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, články o politike župného úradu majú jasného autora, vedenie župného úradu je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Erika Jurinová (KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2017 až 08/2017

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 56,09 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 85,28% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 16 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 0% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK): august 2017

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo august 2017, periodika MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK): júl 2017

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo júl 2017, periodika MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK): jún 2017 (2. číslo v mesiaci)

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo jún 2017 (2), periodika MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK): jún 2017

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo jún 2017, periodika MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a prezentuje vedenie župného úradu v relatívne rozumnej miere.

MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK): máj 2017 (2. číslo v mesiaci)

Žilinský samosprávny kraj • hodnotenie zverejnené 18.09.2017

Číslo máj 2017 (2), periodika MY Turčianske noviny (platený obsah ŽSK) prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti župného úradu a župan a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.