Mestské noviny Žiar nad Hronom

Periodikum Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Antal (MOST - HÍD, SMER-SD, SNS)

Kvalita periodika v mesiacoch 07/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 50,96 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 24,51% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 20 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 11,82% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Mestské noviny Žiar nad Hronom: október 2021 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 03.01.2022

Číslo október 2021 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: október 2021

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 03.01.2022

Číslo október 2021, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: september 2021 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 05.01.2022

Číslo september 2021 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: september 2021

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 04.01.2022

Číslo september 2021, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: júl 2021 (3. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 10.01.2022

Číslo júl 2021 (3), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.