Mestské noviny Žiar nad Hronom

Periodikum Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Antal (MOST - HÍD, SMER-SD, SNS)

Kvalita periodika v mesiacoch 05/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 53,63 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 31,66% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 66 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 10,2% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Mestské noviny Žiar nad Hronom: júl 2018

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo júl 2018, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Prináša pomerne veľa informácií o činnosti radnice a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: jún 2018 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo jún 2018 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: jún 2018

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo jún 2018, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: máj 2018 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 30.07.2018

Číslo máj 2018 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: máj 2018

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 13.08.2018

Číslo máj 2018, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.