Mestské noviny Žiar nad Hronom

Periodikum Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, zvyšuje šancu na participáciu občanov na rozhodnutiach samosprávy, články o politike radnice majú jasného autora, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Peter Antal (MOST - HÍD, SMER-SD, SNS)

Kvalita periodika v mesiacoch 06/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 46,77 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 25,6% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 80 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 6,33% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Mestské noviny Žiar nad Hronom: august 2016 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo august 2016 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: august 2016

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo august 2016, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: júl 2016 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: júl 2016

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Mestské noviny Žiar nad Hronom: jún 2016 (2. číslo v mesiaci)

Žiar nad Hronom • hodnotenie zverejnené 27.01.2017

Číslo jún 2016 (2), periodika Mestské noviny Žiar nad Hronom prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.