Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie

Periodikum Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, podstatná časť článkov o politike radnice je anonymná, bez osobnej zodpovednosti za obsah, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie samosprávy nie je na fotkách zobrazované takmer vôbec.

Primátor: Eugen Szabó (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 06/2021 až 10/2021

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 50,77 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 32,14% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 42 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 10,67% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: október 2021

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 27.01.2022

Číslo október 2021, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: september 2021

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 27.01.2022

Číslo september 2021, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: august 2021

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 27.01.2022

Číslo august 2021, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: júl 2021

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 27.01.2022

Číslo júl 2021, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: jún 2021

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 27.01.2022

Číslo jún 2021, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a starosta a vedenie samosprávy sú prezentovaní v minimálnom rozsahu.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.