Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie

Periodikum Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. V periodiku absentujú informácie o politike radnice, nie je dobrým zdrojom informácií o budúcich rozhodnutiach, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, slúži často ako nástroj pre účelovú prezentáciu vedenia radnice a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Eugen Szabó (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 03/2018 až 07/2018

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 43,66 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 19,62% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 80 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 34,48% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: júl 2018

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 24.09.2018

Číslo júl 2018, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: jún 2018

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 05.09.2018

Číslo jún 2018, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: máj 2018

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 08.09.2018

Číslo máj 2018, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: apríl 2018

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 09.09.2018

Číslo apríl 2018, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: marec 2018

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 10.09.2018

Číslo marec 2018, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša rôzne názory na politiku radnice a aspoň časť obsahu je vyvážená. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.