Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie

Periodikum Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Politike radnice je v periodiku venovaný málo priestoru, poskytuje avíza o budúcich rozhodnutiach radnice iba občas, v časti článkov o politike radnice nie je uvedený autor, vedenie radnice je prezentované v rozumnej miere a obsahovom kontexte a vedenie radnice je na fotkách zobrazené v rozumnej miere.

Primátor: Eugen Szabó (NEKA)

Kvalita periodika v mesiacoch 04/2016 až 08/2016

Index BENEFIT periodika dosiahol hodnotu 46,58 %.

Politická plocha v periodiku tvorí 22,22% obsahu.

V periodiku sa vyskytuje spolu 46 zmienok o vedení samosprávy.

Reklama v periodiku zaberá 32,11% z celkovej plochy obsahu.

Hodnotené číslo periodika (5)

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: august 2016

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo august 2016, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: júl 2016

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo júl 2016, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: jún 2016

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo jún 2016, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a propaguje vedenie radnice abnormálne často.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: máj 2016

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo máj 2016, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. Venuje menej priestoru činnosti radnice, väčšina obsahu je o iných záležitostiach a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie: apríl 2016

Štúrovo • hodnotenie zverejnené 02.02.2017

Číslo apríl 2016, periodika Párkány és Vidéke - Štúrovo a okolie prináša iba oficiálny názor politického vedenia, diskusia úplne chýba. O miestnej politike referuje v minimálnej miere a prezentuje vedenie radnice v relatívne rozumnej miere.

Odoberajte novinky o tomto periodiku

Máte záujem o ďalšie informácie k tomuto periodiku? Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaní o uverejnení každého nového čísla tohoto periodika.